Thursday, September 25

Kõik

Kõik on kõik ja ei midagi rohkemat polegi, kõik on sama ükskõik mis tasandil. Lihtsalt oleneb mida sa vaatad ja kui suurel või väiksel mastaabil.

Äärmused vaatlejast on alati samad.

Mida suurem on muutus seda sarnasem on see muudetule.

Ehk kõik oleks nagu ring ja sina asud oma vaate/pilguga ühes punktis sellel ringl, sinu vastand olgu arvamus/objekt või teine inimene, vahet ei ole, igatepidi on see vastand sulle. Ehk näiteks totalitaarsed võimud on tegelt üks ja sama äärmus. Kui üks on vasakpolne ja teine parempoolne, siis vaatleja jaoks pole vahet see on ükssama äärmus tema jaoks kuigi väliselt püüaksid erinevad äärmuslikud ideoloogiad eristuda on nad alati sisuliselt ühesugused. Rõhudes mingile rahva ühtekuuluvus tundele, seda siis ülistades ja igasuguse vasturääkivuse kõrvaldades. küllap igaüks suudab leida näiteid. Aga ärge arvake et see kehtib vaid nii piiritletud juhul see kehtib kõiges.

Miks ring sest, kõik on ju tervik, seda võib tõestada nii füüsika kui ka lihtne loogika. Ring sest see on lõputa ja alguseta. Ja kui keegi ütleb et ei ole, näe et võtame selle punkti, et siis on lõpp ja algus, siis tema ongi see punkt seal ringil ja siis ongi lõpp ja algus aga läbi selle lõpu ja alguse kirjeldab inimene kõike endast erinevat. Lõppude lõpuks elu ring, aga kuhu sa mille ringil paigutad on su oma valik, kas tahtlik või mitte ikkagi inimese enda valik.

kA on kõik inimesed ühesugused, ükski inimene ei erine teisest, oma olemuselt, aga mis muudab nad sinu jaoks eriliseks on see et sa tunned just nimelt seda inimest. Ega me kõik ju tahame elada ja sellest tulenevalt tuleb kõik muu, mõni annab seda edasi maalides mõni hüpates langevarjuga. Isegi kui inimene valib surma on see tegelt tulenev tahtmisest elada. ehk lihtsalt igal inimesel on oma keel aga ega keel ei muuda olemust , lihtsalt kui sa suudad tead mida ta millest arvab ja kuida aru saab siis sa saad rääkida temaga nii et ta mõistab seda mida sina talle ütled. See on see viga sõnadega, inimestel on oma ideed ja fantaasiad seotud kindlate sõnadega, reaalselt on see ideede ja fantaasiate hulk sama aga lihtsalt inimesed sostavad neid erinevate asjadega, miks, sest nad ei näe asju ühte moodi. Aga oma olemuses tahavd kõik sama. Kui suhelda saaks ka ilma sõnadetaei muudaks see midagi sest ikkagi inimesed leiavad oma teostuse ja mõtte erinevates asjades kes peab sõda ja võidukaid lahinguid , kes pühib tänavaid, tähtis ei ole tegevus suhtumine riitus, vaid see et ka see mida sa teed on see mida sa teha tahad ja kui on siis pole ju vahet mida sa teed või kus, sul on ju üks võimlaus elada , lihtsalt olla miks siis mitte teha seda mida sa tahad. Aga nagu ennegi mainitud kõik olneb lihtsalt kuida sa näed ja oled valmis nägema.
Ennast võid ju ringil alati liigutada kui vaid tahtmist on, see ring ei defineeri sind vaid sina defineerid selle ringi, ehk alati kõik on su enda valik lihtsalt oleneb kas sul on piisavalt tahtmis ja võimet näha võimalusi, ükskõik kui ididootsed või geniaalsed need ideed tunduda võivad(ididootsus ja geniaalsus on ka kaks vastandit mis on sarnased) ei tohiks lasta end segada sest see on sinu elu, ja kõik mis loeb on su enda valik.
Alati on võimalus.

No comments:

Post a Comment